Danko Baláž

Obrázok zosnulého: "Danko Baláž, 1995 - 2015"
Narodenie: Galanta, 10. 5. 1995 Úmrtie: Topoľnica časť Paľovce, 8. 3. 2015
 

Veselý, krásny, mladý  -  skvelý chlapec a hlavne náš

Milovaní ľudia ostávajú v našich srdciach navždy, je to totiž jediné miesto kam ti ani smrť nesiahne.

 


Životopis

Danko sa narodil v roku 1995 presne na deň matiek.Vypýtal sa na svet o mesiac skor ako mal a bol to náš najšťastnejší deň v živote.Bol veľmi veselé,večne usmiate a hravé dieťa.                                  

Vačšinu svojho krátkeho života prežil v meste Šaľa ,kde ukončil aj základnú školu v roku 2010 na Pionierskej ulici.

Vždy chcel ísť študovať na Stavebnú priemyslovku v Nitre, kde v rokoch 2010 až 2014 úspešne vyštudoval a odmaturoval v odbore vnútorný dizajn.                                                                            

Bol to večne usmiaty,poztívne naladený chlapec plný ideálov a predsavzatí.Život bral s humorom,rád rozdával a nečakal nič naspať.Bol spontánny a nič preňho nebolo nemožné.                

V roku 2013 si za vlastné peniaze kúpil Octáviu,ktorej sa nesmierne tešil...vždy niečo vylepšoval,leštil a bol večne na cestách.Mal najazdených veľa kilometrov,prešiel krížom-krážom celé Slovensko aj Maďarsko.Jazdil zodpovedne,často vozil svojich súrodencov do kina,zoo,výstavy.Mal z toho obrovskú radosť.                                                                                      

No prišel 8.marec 2015 a stalo sa to,čo sa stať nikdy nemalo.Ešte zagratuloval mamine k MDŽ a už ho nikdy viac nevidela.V jednej sekunde sme stratili milovaného syna,brata,vnuka,kamaráta..          

Ostala po ňom iba prázdna izba plná krásnych spomienok...Toto sa nemalo stať...nie jemu...Prečo???Mal ešte kopec plánov,ideálov,snov...                                                                          

Vždy budeš s nami Danko,budeš žiť v našich srdciach navždy.Zmenil si život veľa ľudom a veríme,že sa s tebou ešte všetci stretneme a povieme Ti všetko to,čo sme Ti na tomto svete za tvoj krátky život povedať nestihli.Strašne nám chýbaš a nevieme si predstaviť život bez teba!                   

...navždy ťa milujeme odkazujeme Ti zdola... :-(Stáhněte si aplikáciu na Google play

Spomienky (fotky, video, texty)

Spomienky

Pridať spomienku

24.narodeniny

Robert Cibuľa 10.05. 2019 (08:20)

Všetko najlepšie k Tvojm 24 narodeninám dieťatko moje. Ani si nevieš predstaviť ako strašne tu chýbaš a ako strašne často na teba myslím...že sú to už 5 narodeniny, ktoré oslavuješ už niekde inde...bolo by to super, keby to bolo u nás v altánku...Veľmi ťa ľúbim a navždy budem. Poriadne to s Timkou oslávte!!!

Viky

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (20:07)

Neviem kam to napísať, ale potrebujem to dostať zo seba, tak to píšem sem, dva roky, sú proste dva roky a nieje to tak dlho, čo už spolu niesme a tie dva roky ma dosť poznačili, dosť pre mňa znamenali, nech si hovorí, kto chce, čo chce, ľúbila som ťa veľmi, viem, že aj ty mňa, ale tvoja láska bola až taká, že som ju nevedela zvládať (veď ty vieš)..no aj napriek všetkému, spomínam na všetky tie pekné chvíle s Tebou, nikdy na ne nezabudnem, ani na Teba, bol si mi dlho opora, dlho si pre mňa bol všetkým, vedel si ma rozosmiať, mohla som sa ti vyplakať na pleci, stál si pri mne a ja pri Tebe, prešli sme si spolu veľa toho, dobré aj zlé, proste..budeš mi strašne chýbať, neviem prečo si odišiel, bola to rana čo ma dostala na kolená, neviem, čo sa mohlo stať, nech si hovorí, kto chce, čo chce, lebo ľudia sú svine, viem, že si bol dobrý vodič, že si si dával pozor, mne si vždy nadával, keď som spravila hlúposť za volantom, neviem, neviem proste čo sa mohlo stať..dúfam, že už budeš len šťastný.....NIKDY, NIKDY NA TEBA NEZABUDNEM....a navždy budeš v mojom srdci....Danko Baláž

 

Ďuro Valkár

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (20:04)

Dani bol si vinikajuci kamarat partak setko velmi som ta mal rad bude mi chibat to vecerne statie na cige pred domom a setki akcie co sme mohli podniknut brasko velmi ta mam rad a skurvene chibas odpocivaj v pokoji bracek mal som ta velmi rad

Martin Braun

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (20:03)

Bratranec neviem prečo sa to stalo, nechápem prečo práve ty. Bol si mrte chalan a kamarát akého by chcel mať každý. Chalan s ktorým bola vždy haluz, na ktorého sa dalo vždy spoľahnúť a nikdy si sa k nikomu neotočil chrbtom. Vytiahol si ma z prúserov že strach a je mi ľúto že som ti to nemal čas vynahradiť. Nech si hovorí kto chce čo chce viem že si bol dobrý vodič a kto ťa pozná vie o čom hovorím. To čo sa stalo bola strašná nehoda ktorá zmení životy každého z nás. Je mi ľúto že posledné čo pre teba môžem spraviť je vyroniť pár sĺz a zapáliť sviečku na pomník. Odpočívaj v pokoji Danko Balážbudeš navždy v našich srdciach.

Gitka Eliášová Hranová

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (20:02)

Danko Baláž slniečko, ktorý neraz pomohol chlpáčom v núdzi ... odpočívaj v pokoji <3

Ondrej Sabo

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (20:00)

Nemám slov..............................................
absolútne neviem ani čo napísať, možno len tú pravdu, že si bol všetkým ako brat, vždy s úsmevom ktorý sa vyčaril všetkým ktorých si stretol. To najhoršie na tom je, že si tu neni, že už nikomu nevyčaríš úsmev na tvári, už nikdy sa nebudeme voziť na Octaviach, nikdy ti už nepodám ruku. to ma mrzí, že sme prežili niečo spolu ale ešte viac sme mali.

R.I.P. NAVŽDY V SRDCI

Odišiel mladý človek prečo to tak musí byť
mal všetko pred sebou a chcel ešte ďalej žit
chcel byt tu medzi nami užívať si tento svet 
vyhasol mladý život zrazu je to všetko preč
dúfam že si už v nebi pozeráš sa na nás z hora 
navždy ťa milujeme odkazujeme ti z dola
budeš žiť v našich srdciach dovtedy kým tu budeme
počkaj tam na nás hore určite sa raz stretneme

videl som dačo jak úsmev na tvojej tváry 
nikto z nás si neuvedomil jak sme tam tak stáli
že keď som ti podal ruku podal som ju naposledy

 

Jožko Herák

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:59)

Takže ľudia toto je zatiaľ môj najhorší deň v živote nikdy nezabudnem na tento nešťastný dátum 8. 3. 2015. Stratil som najlepšieho kamaráta , brata , bratranca , súrodenca v jednej osobe .. od mojich 11 rokov som žil s tebou každý deň či v dobrom či v zlom aj keď sme mali spolu problémy stále sme držali spolu pomohol si mi vždy keď som potreboval vedel som sa na teba otočiť v hoci jakej situácii .. keď som potreboval podporiť práve od teba to išlo .. S tebou mám najviac svojich najlepších zážitkov v ŽIVOTE prežili sme si toho fakt veľa vystriedali sme veľa partii veľa ľudí ale MY dvaja sme stále zostávali spolu ! Timka nato že sme sa moc dobre nepoznali mal som ťa tiež veľmi rád .. Ľudia vážte si svojich kamarátov, rodinu lebo neviete kedy odídu ! Dano nikdy nikdy nezabudnem na teba vždy budeš v mojom srdci navždy si ťa budem pamätať ako chalana čo mi zmenil život a dávaj na nás ostatných tam hore pozor :) ;) :( :( ! FOREVER in HEARTH ! Danko Baláž

František Rox István

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:55)

Na netu si čteš novinky, narazíš na článek. Jako já dneska narazil na článek o dopravní nehodě u Topoľnice v okrese Galanta na Slovensku. Řekl sem si že to auto od někud znám. A pak sem si níž přečetl že v 19. letech umřel fella. Umřel pod koly vlaku ve svým autě.
Odpočívej v pokoji Dano. Navždy v srdcích a našich myslích.
Slovy Depha : Nosím si obrazy v mým srdci v nadživotní velikosti... 
R.I.P Danko Baláž

Jano Gotleb

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:52)

Chýbaš mi :-\ Danko Baláž nemama kdo budit ráno :-\

 

 

 

Jozef Herák

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:50)

Nikdy nezabudnem na NAŠE zážitky <3 navždy budem na teba spomínať ! (jeden zo zážitkou Naše Kozy ) si pamätám ako minulý mesiac sme sa ešte zasmiali že Lujza a Azjulka Bratu navždy našich srdciach !

 

 

 

Aďo

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:46)

Bol si bratom bol si kamarátom bol si jeden z mála čo dokázal vyčariť úsmev aj v tom najhoršom.Stále neverím v to ze už mi nezazvoni telefón a neozves sa ze pod na cigu a zmení sa to na posed niekde na kofole či pive.Ďakujem že som takého človeka ako si bol ty mohol spoznať.Ďakujem tvojim rodičom za to ze ťa tak skvele vychovali.Dal si vždy všetkým vo svojom okolí aj posledné nerád si primal no veľmi rád si rozdával.Takých ľudí je málo.Stále myslím len na to kiežby toto všetko bol len zlý sen a ja sa zobudím a ty zas čakáš dole.Si brat ktorého už mi nikto nikdy nevráti.Nie síce vždy sme sa zhodli ale nezabudnem na tvoje slová na Silvestra povedal si ze sme si viac podobný ako si myslím dúfam že chrabrost tvoju niekdy aspoň z polovice dosiahnem.Úprimnú sústrasť celej rodine :-( je to najbolestnejsia strata aká môže byť :'( naveky budeš našich srdciach dano ;-) Snáď je ti tam hore dobre a na nás dole budeš hľadieť a pozor dávať.

Martin Braun

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:45)

Danko Baláž neznasam ta ty kokot prijebany prečo si tam kurva nedal pozor povec mi prečo kurva prečo mohol si tu ešte byt aby som ta prefackal ty dement sprostý prvý deň na Slovensku a ja som kvôli tebe prechlastal 50€ prečo už spolu nemozme pripekat ryzu na silvestra prečo nemozme ísť na piercing prečo nemozme na dome zbierat zerave prstene zo zeme povec mi prečo kurva prečo ta už kurva nikdy nestretnem opytam sa ta jak sa máš prečo kurva už nikdy nepojdeme maľovať triednej kabinet alebo len tak za skolu alebo len tak na kupko pici povec mi to do oci ešte raz kurva že precooooo

Miroslava Rose Sýkorová

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:44)

toľko pekných spomienok..

Peter Krokavec

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:41)

Danko Baláž Bol to super človek...s velkým srdcom a proste nemám slov nato čo sa stalo....nikdy nezabudneme !....:

Filipko

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:39)

Este aj spevak si bol dobry :( len skoda ze si nam tu hudbu nidky neukazal :( a mi sme ju poculi prvy krat az po tvojej smrti :( velmi nam chybas :(maminka bola nateba velmi hrda bracek <3 Danko Baláž

Filipko

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:38)

Davaj tam nanas s hora pozor bracek :'( Danko Baláž

 

Filipko

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:37)

Uz to su 3 tyzdne co si nas opustil :( a ja si stale neviem predstavit ze ta uz neuvydime :'( chybas nam bracek 

Filipko

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:36)

zivot neni fer :( jeden den si tu a smejes sa snami , a druhy den ta pochovavame :( :( chybas nam bracek :( Danko Baláž

 

Ďuro Valkár

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:34)

Daniiiiiiii do pi ceeeeee chinbasmi braskoooooo velmi to boli dani chibas mi strasneeee pi ce cibas brachhoooo

Martin Braun

Robert Cibuľa 06.05. 2019 (19:26)

Dano Dano všetko naj ti tam hore prajem. Hlavne buď šťastný a veselý ako si býval tu s nami :D dávaj tam hore na nás bacha a hlavne, hlavne na seba nech sa ti darí a nech si šťastný. S tebou odišla časť mojej duše ktorú nenahradí nikto. Všetky spomienky na strednú školu tu bez teba zostali len tak ležať. Boli sme tam ako Pat a Mat a bez Pata to už nikdy nebude ono. Bol si jeden z mála ľudí ktorých som mal fakt rád a tých neviem či spočítam na prstoch jednej ruky. Vravia že tá bolesť časom zmizne no je to blbosť, len sa ju časom človek naučí znášať. Slúb mi prosím ťa už len jedno. Že dáš bacha na svoju rodinu, všetkých priateľov a všetkých ľudí ktorých si mal rád a ktorý mali radi ťeba nech už nikdy nemusia zažívať to čo sme zažívali mi 8.3.2015. Viem že sa ešte stretneme tak na slzy neni čas, treba si užívať život s úsmevom na tvári ako si to robil ty. Viem že by si to tak chcel. Tvoj duch žije v každom z nás. Peace kámo nesľubujem ti že budem spomínať stále. Sľubujem ti že nikdy nezabudnem. https://www.youtube.com/watch?v=qSC9hVQObXA Vravia daj tie kvety ľuďom, kým ich môžu voňať, tak ja posielam ti túto, nech je navždy tvoja. Odpočívaj v pokoji, počkaj tam na nás doma, kým sa naše cesty znova navždy spoja.

Danko

Robert Cibuľa 10.03. 2017 (20:29)

už zostali len spomienky a fotky...

Kali-Púšťam ťa

Robert Cibuľa 10.03. 2017 (20:19)

Pre vás Danko a Timka. Navždy v našich srdciach!

Anjel

Robert Cibuľa 10.03. 2017 (20:15)

Ste naši anjeli Danko a Timka.Chýbate veľmi!Dúfam,že prídete,keď príde ten čas...

Dankov smiech

Robert Cibuľa 07.03. 2016 (21:07)

Danko náš,mocť tak opať počuť ten tvoj smiech naživo...zasmiať sa nad takými hlúposťami,čo nám pripadali ešte pred rokom také prirodzené...dnes sú to jediné veci,ktoré nám zostali.krásne spomienky na teba! ďakujeme,že si bol a,že si bol súčasťou nášho života!Navždy žiješ v našich srdciach!

Danko a Timka

Robert Cibuľa 10.03. 2017 (20:37)

Deti naše,chýbate nám strašne moc,každú jednu minútu! Tento odkaz od Teba sme našli v tvojom notebooku večer pred Tvojim pohrebom. Je to odkaz od teba pre všetkých ľudí.Žil si presne tak,ako si to zaspieval.ďakujeme,že si tu bol s nami,aj keď len na krátky čas. Tvoj hlas počúvam stále,aspoň tak ťa mám blízko seba...

tv noviny

Robert Cibuľa 09.11. 2015 (19:35)

http://www.tvnoviny.sk/domace/1789087_smrt-syna-ich-znicila.-pozrite-si-aku-necakanu-spomienku-zanechal

 

Celý náš Danko...

Robert Cibuľa 09.11. 2015 (19:25)

Ratatata

V siedmom nebi premiéra 5.11.2015

Robert Cibuľa 11.11. 2015 (10:25)

http://www.joj.sk/video/pmCjUw

tvoja pre nás

Robert Cibuľa 15.07. 2015 (22:19)

Pesnička,ktorú  napísal a naspieval Danko...krásny odkaz pre všetkých ľudí...škoda,že sme ju prvý krát počuli až po jeho smrti

Nezabúdame

Robert Cibuľa 11.04. 2015 (12:26)

Spomíname tvoji krstní rodičia,Lukáš a Paťko...

Ďalej v hrobe

V tomto hrobe je k odpočinku uložený iba Baláž Danko
Pridať zosnulého do hrobu

Šaľa

Detail cintorína:

Názov hrobu: Danko

GPS hrobu:

48º 8' 54''
17º 52' 0''

Detail hrobu

QR kód profilu zosnulého

QR kód - Baláž Danko, 1995 - 2015


Živá spomienka v mobile

Stáhněte si aplikáciu na Google play