O násSpoločne s Vami zaznamenáme a vytvoríme živé spomienky na Vášho blízkeho zosnulého.

Živá spomienka – kto žije v mysliach svojich milovaných, ten neumrel, len je ďaleko. Mŕtvy je ten, kto je zabudnutý. Vytvorte živé spomienky aby ste si mohli zaspomínať, pozrieť fotografie či zapáliť sviečku za svojich blízkych.

V dnešnom uponáhľanom svete nie je veľa príležitostí, ako zviditeľniť spomienku na svojich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami. Živá spomienka ponúka možnosť uctiť si ich pamiatku, zaspomínať nad ich životom a informovať o ich živote aj ostatných.

Výstižným spôsobom je možné spomienku zobraziť na webovej stránke www.zivaspomienka.sk. Tu môžete priložiť fotografie na konkrétne udalosti a osoby, zapísať Vaše spomienky a zanechať ich pre ďalšie generácie. Vami vytvorená živá spomienka môže slúžiť nielen Vám ale aj Vaším potomkom či širšej verejnosti.

Priamo na cintoríne, hrobe či lavičke môžete umiestniť QR kód, ktorý bude odkazovať na konkrétnu živú spomienku. Tento kód môže byť umiestnený na nálepke ale aj gravírovaný na kameni či kove, ktoré sú odolnejšie voči klimatickým podmienkam. Voľba zobrazenia a zvoleného materiálu je iba na Vašom rozhodnutí.

V prípade otázok nás prosím kontaktujte.